36. Uno Naissoo loomingu- ja interpretatsiooni konkurss 2020.

Uno Naissoo  konkurss on traditsiooniline Otsa kooli poolt korraldatud loomingu- ja interpretatsioonikonkurss, millest võivad osa võtta kõik kuni 35-aastased muusikud. Uudisloomingulistele võistlustöödele (laulud ja instrumentaalpalad) žanrilisi piiranguid ei ole. Võistlustööde ettekandmine toimub autoripoolsete jõududega.

Võistlustöö tuleb esitada hiljemalt 25. veebruariks 2020 e-postile konkurss@otsakool.edu.ee või aadressile Vabaduse väljak 4, 10146 Tallinn märgusõnaga „Naissoo konkurss 2020“.

Võistlustöö palume saata järgmises formaadis:

• mp3-audiofail, mis ei sisalda loo autori nime.
  • meloodianoot või partituur;
  • autorite nimed ja kontaktandmed eraldi lehel (e-posti puhul manusena);
  • laulude puhul tekst.

Võistlustööde autoreid varjavaks märgusõnaks olgu palade pealkirjad. Enne žürii poolt võitjate väljakuulutamist on igasugune autorite avalikkusele esitlemine keelatud, seda ka autorite endi poolt finaalkontserdil. Juhul, kui selgub, et tegemist pole võistlustöö esmaettekandega, kõrvaldatakse teos konkursilt. Finaalkontserdil on võistlustööde autoritel keelatud enda avalikustamine võistlustöö autorina.

Lõppvooru pääsenud võistlustööde nimekiri avaldatakse kooli koduleheküljel www.otsakool.edu.ee ja Otsa kooli Facebooki lehel hiljemalt 4. märtsil 2020.

Lõppvoor toimub pühapäeval, 29. märtsil 2020 kell 14 avaliku kontserdina Otsa kooli saalis (Vabaduse väljak 4, Tallinn).

Rohkem infot leiad SIIT:

Uno Naissoo loomingu- ja interpretatsiooni konkurss 2020 konkursi reeglid: