Klaverite hooldusmeister

Vastuvõtueksami nõuded 2020

Vastuvõtueksami nõuded solfedžos põhiõppele 2020

NB! Palun vali endale sobiv aeg klassikasuuna solfedžo sisseastumiskatse sooritamiseks SIIN (põhiõpe)

Sisseastumiskatse toimub Zoom keskkonnas ning selle link saadetakse Sulle päev enne eksamit. Zoom keskkonnas palume valmis olla 5 minutit enne sisseastumiskatse algusaega. Registreerumisel palume märkida oma ees- ja perekonnanimi. Kui tekib vajadus juba valitud aega muuta, palume kirjutada katre.merilaid@otsakool.edu.ee

Vastuvõtueksami nõuded erialas:

Klaverite hooldusmeistril peab olema hea muusikaline kuulmine, käelise tegevuse oskused, vaimne ja sotsiaalne küpsus ning vanus vähemalt 18 eluaastat. Soovitav on eelnev muusikaline baasharidus ja läbitud teetanuse profülaktika.

2020/2021 õ.a tuleb sisseastumiseks sooritada

• test solfedžos
  • kandidaadiga toimub vestlus Zoom keskkonnas tema isikuomaduste ning kutsesobivuse väljaselgitamiseks.

Vastuvõtueksami nõuded erialas 2021

Klaverite hooldusmeistril peab olema hea muusikaline kuulmine, käelise tegevuse oskused, vaimne ja sotsiaalne küpsus ning vanus vähemalt 18 eluaastat. Soovitavalt eelnev muusikaline baasharidus ja läbitud teetanuse profülaktika.

Toimub praktiline kutsesobivuse test ja vestlus õpilaskandidaadiga tema isikuomaduste väljaselgitamiseks.

Vastuvõtueksami nõuded solfedžos