Ansamblimängu õpetamine algajatele

KOHT: Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool

Grupi suurus: 10 inimest

Nõuded õpingute alustamiseks: Muusikaline algharidus

Sihtrühm: Muusikakoolide, üldhariduskoolide ja huvikoolide muusikaõpetajad (vanuses 50+) või erialase tasemehariduseta muusikaõpetajad ja huviringide juhendajad

Koolitaja: Meelis Punder – 14 aastat ansambliõpetaja töökogemust Otsa kooli rütmimuusika osakonnas

Koolituse teemad:

• Ansamblimängu põhimõtted. Muusika kuulamise ja analüüsi oskus (stiilitunnetus)

• Produktiivsed koosmängu tehnikad algõppes ja nende rakendamine harjutamisel

• Õppematerjalide tutvustus

• Praktilised näited ja praktiline töö

Eelregistreeruda koolitusele saab kirjutades aadressile ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

NB! Registreerumisega ei ole te automaatselt koolitusgruppi arvatud. Rohkemate registreerunute puhul on eelistatud kõige paremini koolituse sihtrühmale vastavad soovijad.

Koolitusel osalejatele saadetakse täpsem ajakava.

Kursuse hind: TASUTA

Koolitus toimub Euroopa Sotsiaalfondi toetatava tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames.

Õppekavaga saad tutvuda SIIN.

Täiendav informatsioon: Ksenija Grabova

Tel 5627 2820