Õpilased välispraktikal Madeiral 10.01-30.01.2016

10.01-30.01.2016 on välispraktikal Madeiral (Conservatorio – Escola Profissional das Artes da Madeira) Merike Heidelberg, Hälis Rünk ja Kerit Ilves.

“Jõudsime Madeirale 10. jaanuaril, mis on täpselt nädal aega tagasi. Siinne vastuvõtt on olnud väga soe nii inimeste kui ilma poolest. Nädal on lennanud kiiresti, sest tegevust on palju. Iga päev on sisustatud kas ansamblitundide, orkestriproovide, erialatundide või tutvustavate programmidega. Lisaks kooliprogrammile oleme ka iseseisvalt vulkaanilist saart avastanud ja kohaliku eluga tutvunud. Näiteks täna läbisime 20-kilomeetrise matkaraja, mis oli väsitav, kuid seda väärt. Kooli poolt korraldati meile laupäeval ühine väljasõit vaalamuuseumisse ning õhtul olime kutsutud kohaliku sümfooniaorkestri kontserdile.

Seega nädal on olnud äärmiselt tihe, sellegi poolest jääme ootama uusi väljakutseid.

Tervitustega
Merike, Hälis ja Kerit”