Koolimaja lahtiolekuajad 19. – 25. august

Otsa kooli muusikalaager Sillamäel PILDIGALERII

Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli
II MUUSIKALAAGER – SUVEKURSUS toimus
13. – 17. augustil 2019 Sillamäel, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses.

Pildigalerii leiad SIIT:

📸 Sulev Sommer

Valitsus kinnitas loodava Tallinna Muusika- ja Balletikooli ehituse rahastamise

15. august 2019

Tänasel valitsuse kabinetinõupidamisel kinnitati loodava Tallinna Muusika- ja Balletikooli ehitamise ja sisustamise rahastamine kokku 43 miljoni euro ulatuses. Uues hoones Tallinnas aadressil Pärnu maantee 59 alustab kool tegevust 1. septembril 2022. aastal.

Haridus- ja Teadusministeeriumi uudise leiad SIIT:

Lähemalt uuest koolist: https://www.hm.ee/et/tallinna-muusika-ja-balletikool

Tuleb juubelihõnguline aasta – Otsa kool 100

🎂Kõik on oodatud ja kutsutud!
🎂Otsa kool 100 – Suur sünnipäevapidu
🎂http://bit.do/e2UgQ

Täiskasvanute täienduskoolitused SÜGIS 2019

Täiskasvanute täienduskoolitused 2019. aastal
Euroopa Sotsiaalfondi toel toimuvad TASUTA KURSUSED
Eelregistreerumine koolitusele: Ksenija Grabova
e-post: ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

Otsa kool 100 suur sünnipäevapidu!

Laupäeval, 12. oktoobril kell 19 Kultuurkatlas.

Suurele sünnipäevapeole on oodatud Otsa kooli vilistlased, endised õpetajad ning kõik praegused õpilased ja õpetajad. Pidulikul koosviibimisel näitame ja kõneleme koolielust ja ajaloost vaheldumisi muusikaliste vahepaladega. Võetakse vastu õnnitlusi. Osalejatele on kaetud suupistelaud ja saab suutäie magusat. Kõik osalejad saavad kingituse.

Pilet peole maksab 20€, praegustele õpilastele 10€.
Toetajapilet maksab 50€ ning on mõeldud, nagu nimigi ütleb, peo kordamineku toetamiseks.

Soeta pilet peole SIIT!

Jagage infot kooli juubelist endistele koolikaaslastele! Olete kõik oodatud!

Uksed avatakse kell 18

Rohkem infot leiad SIIT:

Hea Otsa kooli vilistlane! Soovime, et Otsa koolil säiliks side oma vilistlastega. Selleks palume Sul uuendada oma kontaktandmeid SIIT:

Pildigaleriid: XXVII laulu- ja XX tantsupeo “Minu arm” rongkäik

Georg Otsa nim Tallinna Muusikakool osales XXVII laulu- ja XX tantsupeo “Minu arm” juubelirongkäigul 6. juuli 2019.

Vaata pilte rongkäigust SIIT:

ERR galerii ja videod leiad SIIT:

„Tule tulemine“ 3. juulil Georg Otsa nim Tallinna Muusikakoolis

Laulupeo “Minu arm” esimene kontsert on pühendatud Õpetajale ning sellega seoses soovime viia laulupeotule koolidesse, kus on oma muusikuteed alustanud tänased laulupeodirigendid, tänamaks oma õpetajaid. Nii rändab tuli koos laulu ja pillimänguga Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse, Tallinna Ülikooli, Tallinna muusikakeskkooli ja Georg Otsa nim Tallinna muusikakooli.

Vaata ajakava SIIT:

Kolmapäev, 3. juulil 2019 T

Kell 17.30 Georg Otsa nim Tallinna Muusikakool

• Laulupeo signatuuri saatel annab Timo Steiner laulupeo tule üle Otsa-kooli direktorile Ivo Lillele.
  • Otsa-kooli kammerkoor (klaveril Triin Metshein, kontrabassil Johanna Maria Kasuk, dirigent Carmen Koov) esitavad Olav Ehala ja Villu Kanguri teose „Otsast alates“.
  • Otsa-kooli kammerkoor dirigent Ingrid Orumaa juhatamisel esitab Tõnu Kõrvitsa ja Doris Kareva teose „Emakeelelaul“.
  • Otsa-kooli naiskoor dirigent Ksenija Grabova juhendamisel esitab Tõnu Kõrvitsa teose „Saalomoni Laulude Laul“.
  • Otsa-kooli naiskoor dirigent Ksenija Grabova juhendamisel esitab Andres Lemba ja Hando Runneli teose „Ma õnnistan sind…“.
  • Otsa-kooli naiskoor dirigent Ksenija Grabova juhendamisel esitab Ester Mägi ja Vladimir Beekmani teose „Üks hetk“.
  • Otsa-kooli naiskoor dirigent Ksenija Grabova juhendamisel esitab Henry Laksi teose „Ilmaratas“.

Kell 18.00 Laulupeotule kontsert Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli aias.

Esinevad Lastekoor Ellerhein (dirigendid Ilona Muhel ja Anneli Mäeots), Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkester ja rivitrummarid (dirigendid Valdo ja Riina Rüütelmaa), Rahvusraamatukogu naiskoor (dirigendid Anneli Surva ja Oliver Povel-Puusepp), Keila Linnaorkester (dirigendid Valdo Rüütelmaa ja Triin Viljus), Kammerkoor Virmalised (dirigent Maret Alango), Kammerkoor Encore (dirigent Karin Kuulpak), Musamari Koorikooli lastekoor (dirigent Tiina Mee), Musamari Koorikooli tütarlastekoor (dirigent Tiina Mee), Estonia Seltsi Segakoor (dirigent Heli Jürgenson) ning toimub üheslaulmine Valter Soosalu juhatamisel (klaveril Kaur Pennert).

E-arvete saatmine muutub kohustuslikuks

Alates 1. juulist 2019 saab meile arveid saata ainult e-arvetes.

Lisainfo Rahandusministeeriumi kodulehelt leiate SIIT:

Lisainfo Riigi Tugiteenuste Keskuse kodulehelt leiate SIIT:

Fotod: LXXIII lennu kontsert-aktus

Pühapäeval, 16. juunil 2019 kõlas Estonia Kontserdisaalis lõppakord LXXIII Otsa kooli lennule. Kooli lõpetas tänavu 43 tublit õpilast, kellele soovime tuult tiibadesse ja põnevat retke Eesti muusikamaastikul.

Aktusel said sõna kooli direktor Ivo Lille, lõpetaja Triin Kala ja õpetaja Piret Väinmaa. Kaasõpilaste poolt andis tervitused edasi Martin Karu. Kontsert-aktust konfereeris Laura Rulli.

Lõpupidu jätkus hea muusika ja toreda koosolemisega Jazziklubi Philly Joe’s.

Aktusepilte jagame kõigile elektrooniliselt, kuid neid on võimalik endale paljundada kooli raamatukogus asuvalt CD-kettalt raamatukogu lahtiolekuaegadel.

📸: Danel Rinaldo