Kontakt

Aadress:
Vabaduse väljak 4, 10146 Tallinn
Registrikood:M
70003968
E-post:

Üldtelefon:            tel 5551 7660

Õppeosakond:    tel 5306 4206

Sisseastumisega seonduv info:  tel 503 0415

Koolimaja on avatud:

E-R kell 07.30–22.00

L-P kell 10.0018.00

19.08 KOOLIMAJA SULETUD
20.08 KOOLIMAJA SULETUD
21.08 – 23.08 kell 7.30 – 22.00
24.08 – 25.08 kell 10.00 – 18.00

Direktor Ivo Lille
ivo.lille@otsakool.edu.ee, tel 5649 8665, ruum B23

Õppejuht Heli Tohver
heli.tohver@otsakool.edu.ee, tel 5683 0540, ruum B25

Personalijuht Maarika Terep
maarika.terep@otsakool.edu.ee, tel 5887 1991, ruum B24

Turundusjuht Krista Kingo
krista.kingo@otsakool.edu.ee, tel 511 5755

Õppekorralduse spetsialist Urve Väljas
urve.valjas@otsakool.edu.ee, tel 5306 4206, ruum B25

Õppekavade arendusjuht Tiina Välja
tiina.valja@otsakool.edu.ee, tel 527 5085

Klassikalise muusika õppekogukonna juht Reet Sukk
reet.sukk@otsakool.edu.ee, ruum B28

Rütmimuusika õppekogukonna juht Maarja Soomre
maarja.soomre@otsakool.edu.ee, ruum B28

Muusika- ja üldõppe kogukonna juht Katre Merilaid
katre.merilaid@otsakool.edu.ee, ruum B28

Klassikalise muusika õppekogukonna arendusnõunik Lembi Mets
lembi.mets@otsakool.edu.ee, tel 501 6886

Rütmimuusika õppekogukonna arendusnõunik Siim Aimla
siim.aimla@otsakool.edu.ee, tel 5660 7137

Õppenõustaja (klassikalise muusika suuna õpilased) Sirly Illak-Oluvere
sirly.illak@otsakool.edu.ee ruum B25

Õppenõustaja (rütmimuusika suuna õpilased) Maarja Aarma
maarja.aarma@otsakool.edu.ee ruum B25

Praktikajuht ja kontserdikorraldaja Lauri Sepp
lauri.sepp@otsakool.edu.ee, tel 5660 2733, ruum B26

Haldusjuht
haldusjuht@otsakool.edu.ee, ruum B29

IT- ja finantsjuht Andres Eesik
andres.eesik@otsakool.edu.ee, tel 5883 6466, ruum B29

Rahvusvahelise koostöö projektijuht Reet Käärik
reet.kaarik@otsakool.edu.ee

Täiendusõppe koordinaator Ksenija Grabova
ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

Koolipsühholoog Annaliis Tiidus
annaliis.tiidus@otsakool.edu.ee

Korruptsiooniennetusega seotud küsimustega palume pöörduda Haridus- ja Teadusministeeriumis korruptsiooniennetuse eest vastutava isiku poole: Hille Voolaid (Hille.Voolaid@hm.ee)

Asukoht kaardil:

Regio 2013

Regio 2013