Kontakt

Aadress:
Vabaduse väljak 4, 10146 Tallinn
Registrikood:M
70003968
E-post:

Kantselei:              tel 5887 1991    Tööpäeviti kell 8:3017:30

Valvelaud:            tel 5551 7660

Õppeosakond:    tel 5306 4206

Sisseastumisega seonduv info:  tel 503 0415

Koolimaja on avatud:

E-R kell 07:30–22:00

L-P kell 10:0018:00

KOOLIMAJA ON SULETUD 22. juuni – 24. juuni 2019

Direktor Ivo Lille
ivo.lille@otsakool.edu.ee, tel 5649 8665, ruum B23

Õppejuht Heli Tohver
heli.tohver@otsakool.edu.ee, tel 5683 0540, ruum B25

Personalijuht Maarika Terep
maarika.terep@otsakool.edu.ee, tel 5887 1991, ruum B24

Turundusjuht Krista Kingo
krista.kingo@otsakool.edu.ee, tel 511 5755

Õppekorralduse spetsialist Urve Väljas
urve.valjas@otsakool.edu.ee, tel 5306 4206, ruum B25

Õppekavade arendusjuht Tiina Välja
tiina.valja@otsakool.edu.ee, tel 527 5085

Õppenõustaja (klassikalise muusika suuna õpilased) Sirly Illak-Oluvere
sirly.illak@otsakool.edu.ee ruum B25
Vastuvõtuaeg: esmaspäeviti kell 13–15

Õppenõustaja (rütmimuusika suuna õpilased) Maarja Soomre
maarja.soomre@otsakool.edu.ee ruum B25
Vastuvõtuaeg: teisipäeviti kell 16–17.30

Praktikajuht ja kontserdikorraldaja Lauri Sepp
lauri.sepp@otsakool.edu.ee, tel 5660 2733, ruum B26

Klassikasuuna arendusjuht Lembi Mets
lembi.mets@otsakool.edu.ee, tel 501 6886, ruum B26

Rütmimuusika suuna arendusjuht Siim Aimla
siim.aimla@otsakool.edu.ee, tel 5660 7137, ruum B26

Haldusjuht Tõnno Piigli
haldusjuht@otsakool.edu.ee, tel 510 3922, ruum B29

IT- ja finantsjuht Andres Eesik
andres.eesik@otsakool.edu.ee, tel 5883 6466, ruum B29

Rahvusvahelise koostöö projektijuht Reet Käärik
reet.kaarik@otsakool.edu.ee

Täiendusõppe koordinaator Ksenija Grabova
ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

Koolipsühholoog Annaliis Tiidus
annaliis.tiidus@otsakool.edu.ee

Asukoht kaardil:

Regio 2013

Regio 2013