Tänusõnad “Helisevast linnamüürist” osavõtjatele

Suur tänu kõigile endistele ja praegustele õpilastele ja õpetajatele, kes andsid oma panuse 2. septembril Tallinna vanalinna erinevates paikades aset leidnud “Heliseva linnamüüri” kontsertürituse toimumisele. Mitmed muusikalised ettekanded tehti hoolimata vihmast, kuid nagu eelmiselgi aastal, ei lasknud meie muusikud end sellest häirida.

See kontserdisari on ellu kutsutud mittetulundusühingu Kodulinna Maja poolt aastast 2013, kulgedes iga aasta septembri esimesel laupäeval piki Tallinna vanalinna ümbritsevat müüri ja torne. Tänavu pakuti enam kui 35-s erinevas paigas nii head muusikat, tantsuimprovisatsioone kui ka ajaloolisi meenutusi oma ala asjatundjatelt. Üritus toimus ühtlasi EV 100 ürituste raames ja oli kingituseks kodumaale tema 100. sünnipäeval.

Hea meel on tõdeda, et Otsa kooli muusikud sisustasid pea pooled “Heliseva linnamüüri” kontserdid! Tahan tänada kõiki üritusel osalenuid tubli töö ja meeldejäävate hetkede eest ning tunnustada eriliselt õpetajaid, kes suurepäraste eestvedajatena ka ise muusikalistes etteastetes kaasa lõid.

Direktori kt
Erkki Piisang

Helisevast linnamüürist võtsid osa:

ÕPILASED

Ansambel KaJotka – Ksenija Gabova

Suure organisatoorse töö tegi ära: praktikajuht Lauri Sepp
Kontserte kajastas: infojuht Riina Kallas

Vaata “Heliseva linnamüüri” pildigaleriid kooli Facebooki-lehel!