Tanel Klesment sai kultuurkapitalilt aastapreemia

Rahvusvahelisel muusikapäeval tunnustasid Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital ja Eesti Muusikanõukogu Eesti muusikamaastiku parimaid. Kultuurkapitali aastapreemia pälvis teiste seas Otsa kooli helinduse õpetaja Tanel Klesment – Eesti muusika salvestamise eest. Soovime koolipere poolt palju õnne!

Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital valis preemiate saajad välja avalikult esitatud kandidaatide hulgast. Tänavu anti välja üheksa preemiat, preemia suurus on 4000 eurot. Muusikapreemiate pidulik üleandmine toimus Estonia kontserdisaalis. Tseremoonia lavastaja oli Eva Koldits ja kunstiline juht Siim Aimla.

Vaata, kes said auhinnad siit. Eesti Rahvusringhäälingu poolt jäädvustatud pildigalerii pidulikult sündmuselt asub siin.