Round Table’i finaalkontserdil jagati auhindu

Neljapäeval, 19. oktoobril KUMUs toimunud Round Table’i klubi finaalkontserdil võitis peapreemia – õppimist toetava stipendiumi – klaveriõpilane Karl Reimand. Klubilise liikumise Ladies Circle Estonia auhinna sai omaloomingulise laulu “Mystery Man” esitamise eest Kristi Raias.

Esimest korda jagas auhindu Otsa kooli esindus (žüriisse kuulusid Erkki Piisang, Lembi Mets, Siim Aimla, Mare Väljataga ja Raili Sule), andes põhiauhinna marimbal ja vibrafonil mänginud Teodor Hirvojale. Klassika suunal tõsteti esile Brigitta Listra ja rütmimuusika suunal Kristi Raias.  Publiku lemmiku tiitli pälvis kitarriduo Paula Pajusaar ja Taavi-Hans Kõlar.

Otsa kooli õpilaste toetuseks loodud konkurss toimus juba 22. korda. Konkursi eesmärgiks on anda õpilastele võimalus esineda suuremale publikule väljaspool kooli, rikastades seeläbi noorte muusikute lavakogemust.

Konkursi korraldajaks on klubi Round Table 5 Tallinn NORD, mis kuulub 1927. aastal Inglismaalt alguse saanud heategevust toetavasse liikumisse. Tänaseks tegutseb Round Table 58 riigis. Eestis on loodud kokku 13 klubi, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Kuressaares, Haapsalus ja Kärdlas.

Aitäh Round Table’ile konkursi toetamise eest!

Round Table`i konkursi 2017. aasta finalistid olid:
Laura-Retti Laos
Karl Reimand
Brigitta Listra
Teodor Hirvoja
Arina Makarenko
Laura Klesment
Anita Maasalu
Brenda Pärtel
Katri Urke
Saksofonikvartett
Paula Pajusaar ja Taavi-Hans Kõlar