Kooriproovi edukas planeerimine ja teostamine

AEG: toimumise aeg selgub jaanuari lõpus

KOHT: Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool

Grupi suurus: 10 inimest

Nõuded õpingute alustamiseks: Muusikaline algharidus

Sihtrühm: Huvikoolide muusikaõpetajad vanuses 50 + või erialase tasemehariduseta koorijuhid ja huviringide juhendajad

Koolitaja: Heli Jürgenson – Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kauaegne õpetaja, Eesti Kooriühingu mentor, koolitaja. Rahvusooper Estonia koormeister (2001-2011), Eesti Filharmoonia Kammerkoori koormeister (alates 2011), Eesti Koorijuhtide Liidu juhatuse esimees, laulupidude üldjuht.

Koolituse teemad:

• Dirigeerimistehnika tähtsus. Dirigendi źestide põhimõtted ja iseloom: väljenduse ökonoomsus, täpsus, otstarbekus, rütmilisus jne.

• Praktiline töö läbi manuaaltehniliste tüüpvõtete harjutuste

• Kooriproovi ette valmistamine. Kooriproovi läbiviimise effektiivsemad võtted

• Ettevalmistus kontserdiks ja hooaja planeerimine

Eelregistreeruda koolitusele saab kirjutades aadressile ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

NB! Registreerumisega ei ole Te automaatselt koolitusgruppi arvatud. Rohkemate

registreerunute puhul on eelistatud kõige paremini koolituse sihtrühmale vastavad soovijad.

Koolitusel osalejatele saadetakse täpsem ajakava.

Kursuse hind: TASUTA

Koolitus toimub Euroopa Sotsiaalfondi toetatava tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames.

Õppekavaga saad tutvuda SIIN.

Täiendav informatsioon: Ksenija Grabova

Tel. 5627 2820