Kooriproovi edukas planeerimine ja teostamine

AEG: kolm kohtumist üks kord kuus – sept lõpp, okt ja nov 2019 (kuupäevad selguvad augusti lõpus)

KOHT: Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool

Grupi suurus: 10 inimest

Nõuded õpingute alustamiseks: Muusikaline algharidus

Sihtrühm: Huvikoolide muusikaõpetajad vanuses 50+ või erialase tasemehariduseta koorijuhid ja huviringide juhendajad

Koolitaja: Heli Jürgenson – Otsa kooli kauaaegne õpetaja, Eesti Kooriühingu mentor, koolitaja, Rahvusooper Estonia koormeister (2001-2011), Eesti Filharmoonia Kammerkoori koormeister (alates 2011), Eesti Koorijuhtide Liidu juhatuse esimees, laulupidude üldjuht.

Koolituse teemad:

• Dirigeerimistehnika tähtsus. Dirigendi žestide põhimõtted ja iseloom: väljenduse ökonoomsus, täpsus, otstarbekus, rütmilisus jne.

• Praktiline töö läbi manuaaltehniliste tüüpvõtete harjutuste

• Kooriproovi ettevalmistamine. Kooriproovi läbiviimise efektiivsemad võtted

• Ettevalmistus kontserdiks ja hooaja planeerimine

Eelregistreeruda koolitusele saab kirjutades aadressile ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

NB! Registreerumisega ei ole te automaatselt koolitusgruppi arvatud. Rohkemate registreerunute puhul on eelistatud kõige paremini koolituse sihtrühmale vastavad soovijad.

Koolitusel osalejatele saadetakse täpsem ajakava.

Kursuse hind: TASUTA

Koolitus toimub Euroopa Sotsiaalfondi toetatava tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames.

Õppekavaga saad tutvuda SIIN.

Täiendav informatsioon: Ksenija Grabova

Tel 5627 2820