Ansamblimängu õpetamine algajatele

AEG: kolm pühapäeva oktoobris 2019 (kuupäevad selguvad augusti lõpus või septembri alguses)

KOHT: Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakool

Grupi suurus: 10 inimest

Nõuded õpingute alustamiseks: Muusikaline algharidus

Sihtrühm: Muusikakoolide, üldhariduskoolide ja huvikoolide muusikaõpetajad (vanuses 50 +) või erialase tasemehariduseta muusikaõpetajad ja huviringide juhendajad

Koolitaja: Meelis Punder – 14 aastat ansambliõpetaja töökogemust G.Otsa nim. Muusikakooli rütmimuusika osakonnas

Koolituse teemad:

• Ansamblimängu põhimõtted. Muusika kuulamise ja analüüsi oskus (stiilitunnetus)

• Produktiivsed koosmängu tehnikad algõppes ja nende rakendamine harjutamisel

• Õppematerjalide tutvustus

• Praktilised näited ja praktiline töö

Eelregistreeruda koolitusele saab kirjutades aadressile ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

NB! Registreerumisega ei ole Te automaatselt koolitusgruppi arvatud. Rohkemate

registreerunute puhul on eelistatud kõige paremini koolituse sihtrühmale vastavad soovijad.

Koolitusel osalejatele saadetakse täpsem ajakava.

Kursuse hind: TASUTA

Koolitus toimub Euroopa Sotsiaalfondi toetatava tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames.

Õppekavaga saad tutvuda SIIN.

Täiendav informatsioon: Ksenija Grabova

Tel. 5627 2820