Praktiline solfedžo

AEG: Üks nädalavahetus novembris 2019 (kuupäevad selguvad augusti lõpus või septembri alguses)

KOHT: Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool

Grupi suurus: 10 inimest

Nõuded õpingute alustamiseks: Muusikaline algharidus

Sihtrühm: Huvikoolide instrumendi-ja solfedžoõpetajad vanuses 50 + või erialase tasemehariduseta muusikaõpetajad ja huviringide juhendajad.

Koolitaja: Lembi Mets – G. Otsa nim Tallinna Muusikakooli klassikasuuna juht, tšelloõpetaja- metoodik, Rahvusooper Estonia orkestrant, pikaajaline Eesti Keelpilliõpetajate ühingu juhatuse liige, Nõmme Muusikakooli õpetaja.

Koolituse teemad:

• Põhimõtete tutvustus, solfedžo ja pillimängu reaalne seostamine
  • Näidistund
  • Praktiline töö rühmas ja iseseisva töö vormis
  • Pilliõpetajatel on soovitav kaasa võtta pillid.

Eelregistreeruda koolitusele saab kirjutades aadressile ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

NB! Registreerumisega ei ole Te automaatselt koolitusgruppi arvatud. Rohkemate registreerunute puhul on eelistatud kõige paremini koolituse sihtrühmale vastavad soovijad. Koolitusel osalejatele saadetakse täpsem ajakava.

Kursuse hind: TASUTA

Koolitus toimub Euroopa Sotsiaalfondi toetatava tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames.

Õppekavaga saad tutvuda SIIN.

Täiendav informatsioon: Ksenija Grabova

Tel. 5627 2820