Kooli esindajad väisasid kammermuusikaõpetajate assotsiatsiooni konverentsi

Kitarri- ja ansambliõpetaja Kirill Ogorodnikov ning klaveri- ja kammermuusikaõpetaja Piret Väinmaa viibisid 3.-5. novembril Euroopa Kammermuusikaõpetajate Assotsiatsiooni (European Chamber Music Teachers´ Association) sügiskonverentsil Inglismaal.

Konverentsi raames toimunud liikmete foorumil tegi Piret Väinmaa ettekande „Chamber Music of Eduard Tubin in the context of publishing his complete works“.

Euroopa Kammermuusikaõpetajate Assotsiatsioon, mille liikmeks Otsa kool hiljuti astus, korraldab konverentse kaks korda aastas. Nende käigus toimuvad kammermuusikateemalised meistrikursused, loengud, ümarlauadiskussioonid ning kontserdid.

Assotsiatsioon on ellu kutsutud üleeuroopalise projektina Jyväskyläs aastal 2007, eesmärgiga arendada Euroopa muusikaõppeasutuste kammermuusika õppekavu rahvusvahelise koostöö kaudu.

Lähemat infot saab assotsiatsiooni kodulehelt: www.ecmta.eu