Kontakt

Aadress:
Vabaduse väljak 4, 10146 Tallinn
Registrikood:M
70003968
E-post:

Kantselei:              tel 5887 1991

Valvelaud:            tel 5551 7660

Õppeosakond:    tel 5306 4206

Koolimaja on avatud:M E-R kell 07:30-22:00
L-P kell 10:00-18:00

 

Direktor Aarne Saluveer
aarne.saluveer@otsakool.edu.ee, tel 509 0656, ruum B23

Kantselei juhataja Kadri Kruusvee
kadri.kruusvee@otsakool.edu.ee, tel 5887 1991, ruum B24

Kommunikatsioonijuht Riina Kallas
riina.kallas@otsakool.edu.ee, tel 504 1552

Õppeosakond
Mare Uritam – õppejuht
mare.uritam@otsakool.edu.ee, tel 5645 1032, ruum B25

Katrin Sütt – õppeadministraator-haridustehnoloog
katrin.sutt@otsakool.edu.ee, tel 5306 4206, ruum B29

Majandusjuht Rein Koster
rein.koster@otsakool.edu.ee, tel 508 9529, ruum B28

Praktikajuht ja kontserdikorraldaja Lauri Sepp
lauri.sepp@otsakool.edu.ee, tel 5660 2733, ruum B26

Finantsjuht Heli Derrik
heli.derrik@otsakool.edu.ee, tel 5883 6466, ruum B29

Klassikasuuna arendusjuht Lembi Mets
lembi.mets@otsakool.edu.ee, tel 501 6886, ruum B26

Rütmimuusika suuna arendusjuht Siim Aimla
siim.aimla@otsakool.edu.ee, tel 5660 7137, ruum B26

Asukoht kaardil:

Regio 2013

Regio 2013