Kontakt

Aadress:
Vabaduse väljak 4, 10146 Tallinn
Registrikood:M
70003968
E-post:

Kantselei:              tel 5887 1991

Valvelaud:            tel 5551 7660

Õppeosakond:    tel 5306 4206

Koolimaja on avatud:M E-R kell 07:30-22:00
L-P kell 10:00-18:00


Direktor
 Ivo Lille
ivo.lille@otsakool.edu.ee, ruum B23

Kantselei juhataja Maarika Terep
maarika.terep@otsakool.edu.ee, tel 5887 1991, ruum B24

Kommunikatsioonijuht Riina Kallas
riina.kallas@otsakool.edu.ee, tel 504 1552

Arendusjuht Tiina Välja
tiina.valja@otsakool.edu.ee, tel 527 5085

Arendusjuht Harry Illak
harry.illak@otsakool.edu.ee, tel 5185 052

Õppejuht Heli Tohver
heli.tohver@otsakool.edu.ee, tel 5683 0540, ruum B25

Õppeadministraator-haridustehnoloog Katrin Sütt
katrin.sutt@otsakool.edu.ee, tel 5306 4206, ruum B25

Praktikajuht ja kontserdikorraldaja Lauri Sepp
lauri.sepp@otsakool.edu.ee, tel 5660 2733, ruum B26

Klassikasuuna arendusjuht Lembi Mets
lembi.mets@otsakool.edu.ee, tel 501 6886, ruum B26

Rütmimuusika suuna arendusjuht Siim Aimla
siim.aimla@otsakool.edu.ee, tel 5660 7137, ruum B26

Majandusjuht Rein Koster
rein.koster@otsakool.edu.ee, tel 508 9529, ruum B28

Finantsjuht Heli Derrik
heli.derrik@otsakool.edu.ee, tel 5883 6466, ruum B29

 

Asukoht kaardil:

Regio 2013

Regio 2013