Kontakt

Aadress:
Vabaduse väljak 4, 10146 Tallinn
Registrikood:M
70003968
E-post:

Kantselei:              tel 5887 1991

Valvelaud:            tel 5551 7660

Õppeosakond:    tel 5306 4206

Sisseastumisega seonduv info:  tel 503 0415

Koolimaja on avatud:M E-R kell 07.3022.00
L-P kell 10.0018.00


Direktor
 Ivo Lille
ivo.lille@otsakool.edu.ee, tel 5690 9635, ruum B23

Personalijuht Maarika Terep
maarika.terep@otsakool.edu.ee, tel 5887 1991, ruum B24

Õppejuht Heli Tohver
heli.tohver@otsakool.edu.ee, tel 5683 0540, ruum B25

Õppeadministraator-haridustehnoloog
tel 5306 4206, ruum B25

Õppenõustaja (klassikalise muusika suuna õpilased) Sirly Illak-Oluvere
sirly.illak@otsakool.edu.ee ruum B25
Vastuvõtuaeg: esmapäeviti kell 12–14

Õppenõustaja (rütmimuusika suuna õpilased) Maarja Soomre
maarja.soomre@otsakool.edu.ee ruum B25
Vastuvõtuaeg: teisipäeviti kell 15.15–17.15

Praktikajuht ja kontserdikorraldaja Lauri Sepp
lauri.sepp@otsakool.edu.ee, tel 5660 2733, ruum B26

Klassikasuuna arendusjuht Lembi Mets
lembi.mets@otsakool.edu.ee, tel 501 6886, ruum B26

Rütmimuusika suuna arendusjuht Siim Aimla
siim.aimla@otsakool.edu.ee, tel 5660 7137, ruum B26

Haldusjuht Tõnno Piigli
haldusjuht@otsakool.edu.ee, tel 5103 922, ruum B29

IT- ja finantsjuht Andres Eesik
andres.eesik@otsakool.edu.ee, tel 5883 6466, ruum B29

Rahvusvahelise koostöö projektijuht Reet Käärik
reet.kaarik@otsakool.edu.ee

Täiendusõppe koordinaator Ksenija Grabova
ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

Koolipsühholoog Annaliis Tiidus
annaliis.tiidus@otsakool.edu.ee

Asukoht kaardil:

Regio 2013

Regio 2013