Kontakt

Aadress:
Vabaduse väljak 4, 10146 Tallinn
Registrikood:M
70003968
E-post:

Kantselei:              tel 5887 1991    Tööpäeviti kell 8.3017.30

Valvelaud:            tel 5551 7660

Õppeosakond:    tel 5306 4206

Sisseastumisega seonduv info:  tel 503 0415

Koolimaja on avatud:M E-R kell 07.3022.00
L-P kell 10.0018.00

Koolimaja on avatud jõulu- ja aastavahetuse perioodil järgmistel aegadel:

21.12.2018 kell 7.30 – 22.00

22.12.2018 kell 10.00 – 18.00

23.12.2018 – 01.01.2019 on kool suletud

02.01.19 – 06.01.19 kell 10.00 – 18.00

Alates 07.01.19 töötab koolimaja taas tavapärastel kellaaegadel

Direktor Ivo Lille
ivo.lille@otsakool.edu.ee, tel 5649 8665, ruum B23

Õppejuht Heli Tohver
heli.tohver@otsakool.edu.ee, tel 5683 0540, ruum B25

Personalijuht Maarika Terep
maarika.terep@otsakool.edu.ee, tel 5887 1991, ruum B24

Õppekorralduse spetsialist Urve Väljas
urve.valjas@otsakool.edu.ee, tel 5306 4206, ruum B25

Õppenõustaja (klassikalise muusika suuna õpilased) Sirly Illak-Oluvere
sirly.illak@otsakool.edu.ee ruum B25
Vastuvõtuaeg: esmaspäeviti kell 13.00–15.00

Õppenõustaja (rütmimuusika suuna õpilased) Maarja Soomre
maarja.soomre@otsakool.edu.ee ruum B25
Vastuvõtuaeg: teisipäeviti kell 16.00–17.30

Praktikajuht ja kontserdikorraldaja Lauri Sepp
lauri.sepp@otsakool.edu.ee, tel 5660 2733, ruum B26

Klassikasuuna arendusjuht Lembi Mets
lembi.mets@otsakool.edu.ee, tel 501 6886, ruum B26

Rütmimuusika suuna arendusjuht Siim Aimla
siim.aimla@otsakool.edu.ee, tel 5660 7137, ruum B26

Haldusjuht Tõnno Piigli
haldusjuht@otsakool.edu.ee, tel 510 3922, ruum B29

IT- ja finantsjuht Andres Eesik
andres.eesik@otsakool.edu.ee, tel 5883 6466, ruum B29

Rahvusvahelise koostöö projektijuht Reet Käärik
reet.kaarik@otsakool.edu.ee

Täiendusõppe koordinaator Ksenija Grabova
ksenija.grabova@otsakool.edu.ee

Koolipsühholoog Annaliis Tiidus
annaliis.tiidus@otsakool.edu.ee

Asukoht kaardil:

Regio 2013

Regio 2013