Kontakt

Aadress:
Vabaduse väljak 4, 10146 Tallinn
Registrikood:M
70003968
E-post:

Kantselei:              tel 5887 1991

Valvelaud:            tel 5551 7660

Õppeosakond:    tel 5306 4206

Koolimaja on avatud:M E-R kell 07:30-22:00
L-P kell 10:00-18:00


Direktor
 Ivo Lille
ivo.lille@otsakool.edu.ee, tel 5690 9635, ruum B23

Kantselei juhataja Maarika Terep
maarika.terep@otsakool.edu.ee, tel 5887 1991, ruum B24

Kommunikatsioonijuht Riina Kallas, ruum B30
riina.kallas@otsakool.edu.ee, tel 504 1552

Arendusjuht Harry Illak
harry.illak@otsakool.edu.ee, tel 5185 052, ruum B29

Õppejuht Heli Tohver
heli.tohver@otsakool.edu.ee, tel 5683 0540, ruum B25

Õppeadministraator-haridustehnoloog Katrin Sütt
katrin.sutt@otsakool.edu.ee, tel 5306 4206, ruum B25

Õppenõustaja (klassikalise muusika suuna õpilased) Sirly Illak-Oluvere
sirly.illak@otsakool.edu.ee

Õppenõustaja (rütmimuusika suuna õpilased) Maarja Soomre
maarja.soomre@otsakool.edu.ee

Praktikajuht ja kontserdikorraldaja Lauri Sepp
lauri.sepp@otsakool.edu.ee, tel 5660 2733, ruum B26

Klassikasuuna arendusjuht Lembi Mets
lembi.mets@otsakool.edu.ee, tel 501 6886, ruum B26

Rütmimuusika suuna arendusjuht Siim Aimla
siim.aimla@otsakool.edu.ee, tel 5660 7137, ruum B26

Haldusjuht Tõnno Piigli
haldusjuht@otsakool.edu.ee, ruum B28

IT- ja finantsjuht Andres Eesik
andres.eesik@otsakool.edu.ee, tel 5883 6466, ruum B29

 

Asukoht kaardil:

Regio 2013

Regio 2013