Registreeri ennast maailmamuusika laagrisse “MaailmaOtsas 2019”

Laager toimub 27.veebruarist – 3. märtsini 2019 Otsa kooli saalis!
Maailmamuusika laagrisse on oodatud osalema kõik noored alates vanusest 15, kellel silm särab etno vaimust ja tahavad oma vaimustust musikaalselt välja elada toredate omasuguste muusikutega.

Viis päeva täis musitseerimist, pillilugusid ja laule maailma eripaigust koos lahedate seadetega, lisaks improvisatsiooni-, rütmi-, dünaamika ja koosmänguharjutusi, palju suhtlemist, uued inimesed, superhead muusikud (kui ikka Sina ka osaled ;), õhtused jämmid ja hea tuju pikaks ajaks!

Laagri läbiviimisel kasutavad juhendajad Arno Tamm ja Maarja Soomre etno-metoodikat, mis põhineb materjali omandamisel kuulmise järgi. Osaleda saavad kõik erineva taustaga muusikud, kes mängivad mõnda pilli või laulavad. Kõikidest kohale tulnud pärimusmuusika gurmaanidest moodustub etno-orkester, mis annab 5 päevasele õppeperioodile korraliku lõppakordi Eesti Vabaõhumuuseumis vastlapäeval 3.märtsil suure kontserdiga. Laagris osalevad lisaks Otsa koolile ka Elleri kooli õpilased ning noored muusikud üle Tallinna.

Registreeruda saab siin: Registreerimine laagrisse

Juhendajad:

Arno Tamm on multiinstrumentalistist, helilooja-arranžeerija ning õpetaja, kes on tegutsenud eri žanrites ja koosseisudes (Paabel, Estonian Voices, Levski jne). Lisaks on ta õpetanud erinevates noortele muusikutele suunatud laagrites, sh Eesti Etno ja Koolijazz Viljandis. Eesti pärimusmuusika seadeid on ta loonud nii iseendale, vokaalansamblile, orkestrile kui erinevatele instrumentidele. Arno õpetab Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakoolis pärimusmuusika improvisatsiooni ja arranžeerimist ja juhendab ansambleid.

Maarja Soomre on laulja, meloodika mängija ja Otsa kooli õpetaja. Ta musitseerib pärimusmuusika koosseisudes RÜÜT ja Päri Päri ning tema suur kirg on maailmamuusika, mille tõttu on ta osa võtnud mitmetest etnolaagristest: Etno Histria (Sloveenia), Etno Horvaatia, Ethnofonik Prantsusmaal, GLOMUS Camp Brasiilias ja Ethnofonik All Stars. Suvel oli ta juhendajaks Eesti ja Saksamaa etnolaagrites. Otsa koolis õpetab ta rütmimuusika teooriat ja pärimusmuusikat.

Osalejate arv on piiratud.

Registreerujatel on osalustasuks 40 €. Toitlustus hinna sisse ei kuulu.

Osalemine Otsa kooli perele on TASUTA.

Meenutusi eelmise aasta lõppkontserdist: MaailmaOtsas tutvustav video

Facebooki leht: www.facebook.com/MaailmaOtsas/  Rohkme infot FBs

Maarja Soomre