Lahtiste uste päev

Ootame kõiki huvilisi LAHTISTE USTE PÄEVALE, mis toimub 01.03.2018!

Kell 11.30 alustame tervituskontserdiga, pärast mida algavad kell 13 solfedžo- ja kell 14-16 erialakonsultatsioonid.

Kuigi eriaalakonsultatsioonid algavad üheaegselt, on võimalik külastada erinevaid konsultatsioone – pärast individuaalset põhikonsultatsiooni (kuhu tuleb ennast registreerida) liikuge soovi korral edasi huvipakkuvat eriala tutvustava õpetaja õppeklassi.

Registreeru lahtiste uste päevale siin

Lahtiste uste päeva ajakava:

Kellaaeg Sündmus Toimumiskoht Läbiviija/õpetaja
11.30–12.30 Tervituskontsert Otsa kooli õpilastelt ja õpetajatelt saal Ivo Lille, suunajuhid, Riina Kallas
13.00–13.45 Solfedžo konsultatsioon klassika suund – ruum A23 Kaie Kant

 13.00–13.45

 Solfedžo konsultatsioon

rütmimuusika suund – saal Tõnu Laikre
14.00–16.00 Eriala konsultatsioonid klassika suunale Toimumiskoht Õpetaja
14.00–16.00  akordion B33 Tiina Välja
14.00–16.00  kannel B31 Anna-Liisa Eller
14.00–16.00  klaver A13 Ia Remmel
14.00–16.00  orel B38 Kristel Aer
14.00–16.00  viiul A22 Eva Punder
14.00–16.00  vioola A10 Kerstin Tomson
14.00–16.00  tšello A4 Lembi Mets
14.00–16.00  kontrabass A19 Meeme Saareväli
 14.00–16.00 klassikaline kitarr A8 Kirill Ogorodnikov
14.00–16.00  löökpillid A20 Rein Roos
14.00–16.00  puhkpillid B34 Vello Sakkos
14.00–16.00  klassikaline laul B14 Eha Pärg
14.00–16.00  kompositsioon A25 Tatjana Kozlova-Johannes
14.00–16.00  kooridirigeerimine A15 Ksenja Grabova
14.00–16.00  muusikateooria A25  Raili Sule
14.00–16.00  klaverite hooldusmeister Kogunemine fuajees kell 13.50 Urmas Orunurm
14.00–16.00 Eriala konsultatsioonid/lahtised tunnid rütmimuusika suunale Toimumiskoht Õpetaja
14.00–16.00  rütmimuusika laulmine A16 Eve Pärnsalu
14.00–16.00  rütmimuusika löökpillid A03 Toomas Rull
14.00–16.00  rütmimuusika puhkpillid A01 Mairo Marjamaa
14.00–16.00  rütmimuusika kitarr A6 Mart Soo
14.00–16.00  rütmimuusika basskitarr A5 Raul Vaigla
14.00–16.00  RM klaver A1 Joel Remmel
 14.00–16.00 RM viiul B01 Liis Lutsoja
14.00–16.00  RM akordion B33 Tiit Kalluste
14.00–16.00  helindaja A7 Rene Keldo