Selgusid Round Table 5 Tallinn NORD klubi stipendiumi laureaadid!

23. korda toimus konkurss-kontsert Round Table 5 Tallinn NORD klubi aastastipendiumile

Reedel, 19. oktoobril KUMUs toimunud Round Table’i klubi finaalkontserdil võitis peapreemia – õppimist toetava stipendiumi – saksofoniõpilane Nikita Korzoun.

Publiku preemia läks sedakorda Laura-Retti Laosele aaria „Piangerò, la sorte mia“ ooperist „Julius Caesar“ eest ja eripreemia klubi RT 5 naisliikmete poolt sai Elina Salumäe laulu “Plain Gold Ring” esitamise eest.

Samuti jagas auhindu Otsa kooli esindus (žüriisse kuulusid Ivo Lille, Raili Sule, Ia Remmel, Maarja Aarma ja Andres Eesik), andes auhinnad viiulil mänginud Arty Tammele ja Katri Urkele ning klaveril mänginud Arina Makarenkole.

Otsa kooli õpilaste toetuseks loodud konkurss toimus juba 24. korda. Konkursi eesmärgiks on anda õpilastele võimalus esineda suuremale publikule väljaspool kooli, rikastades seeläbi noorte muusikute lavakogemust.

Konkursi korraldajaks on klubi Round Table 5 Tallinn NORD, mis kuulub 1927. aastal Inglismaalt alguse saanud heategevust toetavasse liikumisse. Tänaseks tegutseb Round Table 58 riigis. Eestis on loodud kokku 13 klubi, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Kuressaares, Haapsalus ja Kärdlas.

Aitäh Round Table’ile konkursi toetamise eest!

Round Table`i konkursi 2018. aasta finalistid olid:

• Karolin Sigus
  • Miina Roost
  • Joanna-Marion Lõhmus
  • Brigitta-Selestine Petropavlova
  • Anna-Helena Inno
  • Elis Roost
  • Saksofonikvartett koosseisus: Marina Ĺ tšigorets-Sokolova, Katri Lotamõis, Karmen Palusoo ja Lauri Sepp
  • Arina Makarenko
  • Katri Urke
  • Oliver Anni
  • Laura-Retti Laos
  • Arty Tamme
  • Nikita Korzoun
  • Elina Salumäe

PILDIGALERII LEIAD SIIT:

Pildil Round Table’i klubi finaalkontserdil võitnud peapreemia – õppimist toetava stipendiumi – saksofoniõpilane Nikita Korzoun.