Fotod: Maailmamuusika laagri lõpumöll

Laupäeva, 24. märtsi õhtul olid Otsa kooli uksed valla, et jagada Teiega meeleolukat muusikat maailma eri paigust. Tegemist oli maailmamuusika laagri lõpukontserdiga, kus esines enam kui paarikümneliikmeline etnoorkester. Laagri jooksul õppisid noored eri rahvaste laule, pillilugusid, tantse, mida nad lõppkontserdil täie energiaga publikuga jagasid.

Laager kestis neli päeva ja seal said kokku noored G. Otsa nimelisest Tallinna Muusikakoolist, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast, Vanalinna Hariduskolleegiumist, Tallinna Prantsuse Lütseumist, Heino Elleri nimelisest Tartu Muusikakoolist ja Tallinna Tehnikaülikoolist.

Orkestrit juhendasid Sänni Noormets (Eesti), Maarja Soomre (Eesti) ja Chris Farnaby (Saksamaa).

Lisaks astus kontserdil üles Otsa kooli pärimusmuusika ansambel.

Fotod: Terje Lepp