Täiskasvanute täienduskoolitused

KOHT: G. Otsa nim. Tallinna Muusikakool

Grupi suurus: 15 inimest

Nõuded õpingute alustamiseks: Muusikaline algharidus

Sihtrühm: Huvikoolide  klaveriõpetajad vanuses 50 +, aegunud oskuste või erialase tasemehariduseta muusikaõpetajad  ja  huviringide juhendajad

Koolitaja: Ülle Sisa – G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli väljapaistev klaveri eriala kutseõpetaja-metoodik, hinnatud mentorõpetaja. Tema õpilased on saavutanud läbi aastate laureaaditiitleid nii eesti sisestel kui ka rahvusvahelistel konkurssidel.

Õpetaja Ülle Sisa koos õpilase Karl Reimandiga. Foto: Riina Kallas

1. aastal tunnustati Ülle Sisa Riho Pätsi Koolimuusika Fondi laureaaditunnistusega.
  2. aastal sai Ülle Sisa Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali pedagoogi tunnustuspreemia.

Koolituse teemad:

1. Produktiivsed harjutamise tehnikad algõppes
  2. Kuidas valida ja rakendada neid tehnikaid  harjutamisel
  3. Õppematerjalid
  4. Praktilised näited

Eelregistreerumine koolitusele toimub kuni 6. septembrini 2018 siin.

NB! registreerumisega ei ole Te automaatselt koolitusgruppi arvatud. Rohkemate registreerunute puhul on eelistatud kõige paremini koolituse sihtrühmale vastavad soovijad.

Koolitusel osalejatele saadetakse täpsem ajakava.

Kursuse hind: tasuta.

Koolitus toimub Euroopa Sotsiaalfondi toetatava tegevuse  „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames.

Õppekavaga saad tutvuda siin!

Täiendav informatsioon: Ksenija Grabova

Tel.: 56272820