Kroonika

0022001100027001100190012

I  1983

laureaadid:

URMAS LATTIKAS
HELI KALBERG
KAIDO SUSS
ENN PAJUPUU

diplomid ja eripreemiad:

KARE KAUKS
TAUNO SAVIAUK
ELO TOODO
TOOMAS RULL

II  1984

laureaadid:

URMAS LATTIKAS
KAIDO SUSS

diplomid ja eripreemiad:

MERIKE MÕKSI
ELO TOODO
URMAS LATTIKAS
TOOMAS VANEM
SIIRI KÄND

III  1985

laureaadid:

AAP KOHA
KALLE VILPUU

diplomid ja eripreemiad:

PIRET PORMEISTER
MERIKE MÕKSI
KADRI HUNT

IV 1986 

laureaadid:

ÜLO MÄLGAND
KALLE VILPUU

diplomid ja eripreemiad:

URMAS  LATTIKAS
MARGUS MARTMAA
MERIKE MÕKSI
PEARU PAULUS
URMAS KÕIV

V 1987 

laureaat

KÜLLI-KATRI KIRBER

diplomid ja eripreemiad:

ELO TOODO
KÄRT TOMINGAS
RAIVO TAFENAU
KADI-SIGNE SELDE
MATI PÕDRA

VI 1988

laureaat

ÜLO MÄLGAND

diplomid ja eripreemiad:

JAAK SOOÄÄR
IMRE SOOÄÄR
ANDRES RAAG
KERSTI KUUSK
BENNO AAVA

VII 1989

(lauljatele)

laureaadid:

KERSTI KUUSK
JAAN KILLING

VIII 1990

laureaadid:

TÕNIS TÜÜR
RANNO NURMSAAR

diplomid ja eripreemiad:

JAAK SOOÄÄR
PRIIT LÄTTIK
JAANUS  NURMOJA
KALLE KLEIN
RISTO REBANE
MARJU POKBINDER

IX 1991

laureaat

TÕNIS TÜÜR

diplomid ja eripreemiad:

YVETTA REINSALU
RISTO REBANE
TÕNIS LEEMETS
KALLE KLEIN
NATALIA VINNITSKAJA

X 1992

laureaadid:

 KELLI UUSTANI
PRIIT LÄTTIK

diplomid ja eripreemiad:

 NEEME ARRAS
TÕNIS TÜÜR
RISTO REBANE
JAAK SOOÄÄR
GERT KERDE
RANNO NURMSAAR
ANNELI TÕEVERE
KALLE KLEIN
PRIIT LÄTTIK

XI 1993

laureaadid:

 KELLI UUSTANI
ANN-LIIS ANIKO

diplomid ja eripreemiad:

 KALLEKLEIN
RISTO REBANE
ERKKI REIMANN
JOOSEP SANG

XII 1994

laureaat

 HILLE SILLAOTS

diplomid ja eripreemiad:

 URVE ROHTSALU
SIIRI KRAVTSOV
RISTO REBANE
MEEME KUDU
ILJO TOMING

XIII 1995

laureaat

KADI UIBO

diplomid ja eripreemiad:

RANNO NURMSAAR
TIIT KÄOSAAR
ARGO TOMEL
KELLI UUSTANI
KOIT TOOME
RAUN JUURIKAS
MIHKEL MÄLGAND

XIV 1996

laureaat

KADRI KANTER

diplomid ja eripreemiad:

KELLI UUSTANI
KOIT TOOME
MIHKEL LAUR
SIIRI KRAVTSOV

XV 1997

laureaadid:

THEMURI SULAMANIDZE
KAIRE VILGATS

eripreemiad:

KADRI KOPPEL
KARIN HALLINGU
PIIA  PILIPENKO

XVI 1998

laureaadid:

THEMURI SULAMANIDZE
PRIIT PRUUL

eripreemiad:

MARIA FAUST
TAUNO AINTS
ELE MILLISTFER
MIHKEL METSALA

XVII 1999

laureaadid:

ANDRANIK KECHEK
RAUN JUURIKAS-OLEG PISSARENKO

eripreemiad:

RENE TAMM
ALFIA KAMALOVA
KÄRT KALJASPOOLIK
LIRIKE VAHER

 2000-2001.a.

ei toimunud

 XVIII 2002

laureaadid:

MARKO MÄGI
TÕNU LAIKRE
PIRET OTSLA

eripreemiad:

MARKO MÄGI
KIRILL ADÕLIN
ELE MILLISTFER

XIX 2003

laureaadid:

PIRET LAIKRE
HELIN-MARI ARDER
TEET RAIK

eripreemiad:

 EVELIN SEPPAR
KATRE RANDMAA
HELEN TARTES
HELIN-MARI ARDER
TEET RAIK
KRISTJAN MAZURTŠAK

XX 2004

laureaadid:

HELIN-MARI ARDER
TEET RAIK
PIRET LAIKRE

eripreemiad:

MARI LEEMET
SVEN REITEL
UKU SUVISTE

XXI 2005

laureaadid:

JULIA ANSTAL
UKU SUVISTE
KADRI VOORAND-RAIVI ROHUMETS

eripreemiad:

KADRI VOORAND-RAIVI ROHUMETS
ALEKSANDRA ANSTAL
DANIIL ŠALAGAJEV-JEVGENI RÕBAKOV
EDA SEPPAR

XXII 2006

laureaadid:

DAGNE ESKOR
SILVER SEPP
KADRI VOORAND

eripreemiad:

JULIA ANSTAL
HOLGER MARJAMAA
KADRI VOORAND
MARET ALANGO

XXIII 2007

laureaadid:

KADRI VOORAND
TUULI TAUL
KRISTJAN MAZURTCHAK
eripreemiad:
PIRET LAIKRE
TUULI TAUL
RAIMOND VIRSA

XXIV 2008

laureaadid:

Uku Suviste ja Mairo Marjamaa
Tuuli Taul
Siim Petser

eripreemiad:

MERJE KÄGU ja ALEKSANDRA ANSTAL
MAIRO MARJAMAA
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kammerkoor

XXV 2009

laureaadid:

RAIMOND MÄGI
TUULI TAUL
MINGO RAJANDI

eripreemiad:

SIIM USIN
LAURA JUNSON
Ansamblipreemiad – Flavor ja Ajavares

XXVI 2010

laureaadid:

MINGO RAJANDI
PEEDU KASS
LIINA SAAR

tunnustuspreemiad:

MAI JÕGI
LIINA SAAR
Peedu Kass 005

XXVII 2011

laureaadid:

MARIA VÄLI
MARIS ALJASTE
KASPAR ULJAS

eripreemiad:

MADIS MUUL
MARTIN KUUSK
MARIS ALJASTE

 

XXVIII 2012

laureaadid:

KASPAR ULJAS
LEE TAUL
JANNO TRUMP

eripreemiad:

MARIS ALJASTE
PEEP KALLAS
TAAVI TOOMSALU
KAIA OIDEKIVI
KAAREL KUUSK

XXIX 2013

laureaadid:

PENT JÄRVE
LAUR TELLISKIVI
KARL HELMESTE, MARIS ALJASTE
PIRET PAJUSAAR
VIVELI MAAR

eripreemiad:

MARIA GERTSJAK
MARTIN-EERO KÕRESSAAR
RAUNO PELLA

XXX 2014

laureaadid:

MARTEN KUNINGAS ja RAUL OJAMAA
PILLE-RITE REI, LO ERSARE
KRISTJAN-ROBERT REBANE

eripreemiad:

KALLE PILLI ansambel
STEFANIA AIRAPETJAN
KATRIN-MERILI POOM

XXXI 2015

laureaadid:

PILLE-RITE REI
JANNO TRUMP
PILLE-RITE REI

eripreemiad:

KALLE PILLI
JAKOP KAARMA
VAHUR KUBJA
JOONATAN NÕGISTO
KASPAR TAMBUR

XXXII 2016

laureaadid:

BRITTA VIRVES
JAKOP KAARMA 
ERVIN SOKK

eripreemiad:

MADLI AINSALU
MAARJA AARMA
PIRET PAJUSAAR

XXXIII 2017

laureaadid:

ANDRO URB
MADLI AINSALU
ANETT TAMM

eripreemiad:

MAARJA AARMA
KRISTEL LAAS
KASPAR TAMBUR

 

XXXIV 2018

laureaadid:

PAULA PAJUSAAR
KARL TAMMARU
KRISTINA BIANCA RANTALA

eripreemiad:

JAKOB KAARMA
JOOSEP TALUMAA
INGA TISLAR
ALLAN KALJASTE