Kontserdikorraldus

Praktika- ja kontserdikorralduse osakond koostöös kõigi osakondadega organiseerib õpilastele kontserttegevuse praktikat. Kokku korraldab Otsa kool aastas ligi 100 kontserti. Koostööpartnerid on Eesti Kontsert, Rahvusooper Estonia, Tallinna Filharmoonia, Eesti Vähiliit, Eesti Muusikanõukogu, Jazzkaar, Rakvere linn, Tallinna Lauluväljak, Kodulinna maja, jazziklubi Philly Joe’s jt.

Kontserdisarjadest on tuntumad Õhtumuusika kontserdid Mustpeade maja Valges saalis, Rütmimuusika suurkujud KUMU auditoorimis, Muuseumimuusika kontserdid erinevates Tallinna muuseumides, Lõunamuusika kontserdid EELK Tallinna Jaani kirikus ja Kammermuusika kontserdid Rakvere Kaurikoolis.

Otsa kooli Muusikapäevi korraldatakse erinevates muusikakoolides üle Eesti, koolikontserte antakse erinevates Tallinna koolides (Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinna 21. Kool, Jakob Westholmi Gümnaasium jt).

Igal aastal toimuvad Uno Naissoo nimeline loomingu- ja interpretatsiooni konkurss, Round Table’i stipendumikonkurss ja keskastme Kolme kooli (G. Otsa nim Tallinna Muusikakool, H. Elleri nim Tartu Muusikakool, Tallinna Muusikakeskkool) konkursid erinevatele erialadele.
Õpilased võtavad osa erinevatest rahvusvahelistest ja Eestis toimuvatest konkurssidest.

Praktikajuht Lauri Sepp õpetab ka klassikalist saksofoni.

Lauri Sepp