Klaveriõpilased olid edukad 22.-23. jaanuaril toimunud vabariiklikul koolidevahelisel klaveriõpilaste konkursil

22.-23. jaanuarini toimus Tallinna Muusikakeskkoolis järjekordne vabariiklik koolidevaheline klaveriõpilaste konkurss.
Meie õpilased tõid sealt häid tulemusi. Karl Reimand (1. kursus, õp Ülle Sisa) saavutas I koha ning Arina Makarenko (I kursus, õp Ülle Sisa) III koha.

K.ReimandEripreemiad said Elisa Polov (3. kursus, õp Inga Arro), Jekaterina Tšernõševa (õp Ia Remmel, Inna Anikina) ning Hambardžum Kechek (1. kursus, õp Jelena Elkind).

Tublisti esinesid ka teised konkursile osalema valitud õpilased Diana Jakobi (1. kursus, õp Ia Remmel), Anastassia Matkevitsh (1. kursus, õp Jelena Elkind), Grete-Ly Pindma (1. kursus, õp Lembit Orgse), Olga Kreiter (3. kursus, õp Piret Väinmaa), Alissa Podrez (3. kursus, õp Jelena Elkind) ning Erich-Johann Kullamäe (4. kursus, õp Jelena Elkind).

Konkursil mängis kokku 29 noort pianisti meie koolist, Tallinna Muusikakeskkoolist ja Tartu Elleri koolist.

Žüriis olid Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia õppejõud Mihkel Poll, Klassikaraadio toimetaja Nele-Eva Steinfeld ning Elleri kooli õppejõud Jorma Toots.

Vaata lisaks meie Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/Otsakool/posts/487753988075204