Tunnustus

Õpetajate päeval konkursside eest tunnustamine (okt 2017):

ÜLLE SISA

  • Arina Makarenko juhendamise eest, kes saavutas:
    • II koht Stockholmi rahvusvaheliselt pianistide konkursilt
    • III koht Milano rahvusvaheliselt pianistide konkursilt
    • III koht koolidevaheliselt konkursilt
  • Karl Reimand juhendamise eest, kes saavutas:
    • I koht ja eripreemia koolidevaheliselt konkursilt
    • II koht Stockholmi rahvusvaheliselt pianistide konkursilt
    • Diplom Milano rahvusvaheliselt pianistide konkursilt
  • Anastasija Mjassojedova juhendamise eest, kes saavutas:
    • I koht ja eripreemia koolidevahelisel konkursilt

EHA PÄRG

  • Laura-Retti Laos juhendamise eest, kes saavutas:
    • I koht noorte rahvusvahelise akadeemilise vokaali konkursilt Kohtla-Järvel
    • III koht vabariiklikult noorte vokalistide konkursilt „Võluhääl“
    • III koht koolidevaheliselt konkursilt
  • Maarja Triise juhendamise eest, kes saavutas:
    • II koht koolidevaheliselt konkursilt (klassikaline laul)
  • Carol Männamets juhendamise eest, kes saavutas:
    • III koht koolidevaheliselt konkursilt (klassikaline laul)

RENE KELDO

  • Andro Urb juhendamise eest, kes saavutas:
    • I koht Uno Naissoo 33. loomingu- ja interpretatsioonikonkursilt

KIRILL OGORODNIKOV

  • Lenne-Liisa Heinoja juhendamise eest, kes saavutas:
    • I koht Tallinna kitarristide konkursilt
  • Kärttu Kivinukk juhendamise eest, kes saavutas:
    • III koht Tallinna kitarristide konkursilt

TATJANA KOZLOVA-JOHANNES

  • Madli Marje Sink juhendamise eest, kes saavutas:
    • II koht konkursilt „Noor helilooja“ festivali Eesti Muusika Päevad raames

IA REMMEL

  • Jekaterina Tšernõševa juhendamise eest, kes saavutas:
    • II koht konkursilt „Parim noor instrumentalist“

KÄDY PLAAS-KALA

  • Brigitta Listra juhendamise eest, kes saavutas:
    • I koht koolidevaheliselt konkursilt (klassikaline laul)

LAURI SEPP

  • Taavi Poll juhendamise eest, kes saavutas:
    • I koht koolidevaheliselt konkursilt (saksofon)

VELLO SAKKOS

  • Kerit Ilvese juhendamise eest, kes saavutas:
    • II koht koolidevaheliselt konkursilt (klarnet)

 REIN ROOS, CSABA ZOLTAN MARJAN

  • Teodor Hirvoja juhendamise eest, kes saavutas:
    • II koht koolidevaheliselt konkursilt (löökpillid)

REIN ROOS

  • Marie Luhamäe juhendamise eest, kes saavutas:
    • III koht koolidevaheliselt konkursilt (löökpillid)

TARMO VELMET

  • Peeter Johannes Priks juhendamise eest, kes saavutas:
    • III koht koolidevaheliselt konkursilt

MARIKA EENSALU

  • Hälis Rünk juhendamise eest, kes saavutas:
    • I koht koolidevaheliselt konkursilt (klassikaline laul)
  • Triin-Eliis Süld juhendamise eest, kes saavutas:
    • III koht koolidevaheliselt konkursilt (klassikaline laul)