Direktor tunnustas õppeaasta parimaid

Neljapäeval, 31. mail tunnustas kooli direktor Ivo Lille 2017/18. õppeaasta jooksul õpitulemuste ja erialaste saavutustega silma paistnud õpilasi ja õpetajaid. Suure pühendumuse ja pikaajalise panustamise eest kooli tegevusse sai tänukirja muusikaajaloo ja muusikateoreetiliste ainete õpetaja Raili Sule, kel täitus tänavu koolis 50. tööaasta. Kahjuks ei saanud Raili Sule ise üritusel osaleda, kuid soovime talle õnne kogu koolipere poolt!

Õpilastest toodi tänavu välja: Brigitta Listra, Karmen Kõrnas, Laura-Retti Laos, Martin Karu, Carmen Koov, Karl Reimand, Arina Makarenko, Brigitta Petropavlova, Sofi-Kamilla Lõssenko, Katri Urke, Lenne-Liisa Heinoja, Marietta Anete Viljanski, Hanna Jürgenson, Kelly Johannes, Miina Roost, Heli Song, Angelina Jarošenko, Olivia Anet Sõrmus, Rahel Talts, Robert Nõmmann, Taavi Hans Kõlar, Paula Pajusaar, Teodor Hirvoja, Anita Maasalu, Karmen Palusoo, Serafima Afanasieva, Naatan Hollman, Helery Kõrvemaa, Katri Lotamõis, Liisa Tali, Hindrik Kipper, Kristi Raias, Marianne Leibur, Karl Aleksander Sirp, Marelle Kivinukk ja Aleksandr Smirnov.

Direktori vastuvõtule kutsutud õpetajad: Raili Sule, Kädy Plaas-Kala, Katrin Naan, Alla Kitas, Eha Pärg, Heli Veskus, Risto Joost, Reinut Tepp, Ülle Sisa, Kristel Aer, Ralf Taal, Eva Punder, Kadri-Ann Sumera, Kirill Ogorodnikov, Kerstin Tomson, Meeme Saareväli, Tiiu Maasing, Kirill Lissijenko, Ester Vain, Tiina Välja, Joel-Rasmus Remmel, Toivo Unt, Ara Yaralyan, Mart Soo, Rein Roos, Dede Noodla, Csaba Zoltán Marján, Vello Sakkos, Taavi Kuntu, Mare Väljataga, Ksenija Grabova, Peeter Malkov, Rain Rämmal ja Rene Keldo.

Palju-palju õnne kõigile!