21. aprill 2019 Otsa kool 100/Jazzkaare tasuta kontsertide päev

21. aprillil toimuv Jazzkaar juubelifestivali raames järjekordne tasuta kontsertide päev, mis jõuab lisaks Telliskivi Loomelinnaku ümbrusele ka Vabaduse väljaku lähedusse. Päeva keskmes on loomulikult muusika – valikus on 27 lühikontserti. Sel aastal tähistab meie kool 100. sünnipäeva ja meie kooli õpilaste eestvedamisel on Vabaduse väljaku ümbruses neljal laval 13 kontserti. Meie kooli õpilastesest ja õpetajatest koosnevad ansamblid rõõmustavad inimesi Wabaduse kohvikus, Philly Joe’s jazziklubis, My City hotelli hoovis ja Otsa kooli saalis.

My City Hotel (Vana-Posti 11, Tallinn)
13:00 INGA ehk Inga Tislar

Otsa kooli saal (Vabaduse väljak 4, Tallinn)
14:00 Vokaalansamblid